F1.sk F1.sk

Strana 842/849 pre kategóriu Pitstop

Sebastian Vettel by mal prvé jazdy s novým Ferrari SF70H absolvovať približne od 14.00 h.

Kimi Räikkönen, ktorý jazdí vo Fiorane, na to vraj v posledných chvíľach poriadne šliapol a kolo zvládol za menej ako 58 sekúnd.

Ferrari v týchto okamihoch otvorilo dvere svojej garáže vo Fiorane. O chvíľku sa uskutočnia prvé jazdy nového SF70H.

Niekoľko narodeninových fotografií štvornásobného majstra sveta F1 Alaina Prosta.

Pirelli potvrdilo, že v tomto roku bude titulným sponzorom veľkých cien v Španielsku, Maďarsku a Belgicku.

Nuž a aj ranný tweet šéfa McLarenu Zaka Browna je veľavravný. Predstavenie MCL32 je naplánované na pravé poludnie nášho času.

Helmut Marko, Red Bull: "Auto je pripravené. Tipujem, že chcete vedieť, aké je? Sexy a pretekárske. Je to agresívne vyzerajúce auto a dáta i všetky informácie vyzerajú dobre. Ale viete, na našom simulátore máme len toto jediné auto, takže až na testoch uvidíme akí sú ostatní. Sme si istý tým, že budeme mať veľmi dobré šasi. Renault nám sľúbil viac koní ako v minulom roku a okolo Barcelony príde ďalšie vylepšenie, takže z tohto hľadiska by sme sa mali dostať bližšie k Mercedesu."

Narodeniny má aj štvornásobný majster sveta a ďalší z bývalých jazdcov McLarenu Alain Prost.

McLaren zablahoželal k 46. narodeninám svojho bývalého jazdca Pedra de la Rosu aj uverejnením jeho fotky v oranžovom aute tohto tímu.

Mercedes informoval, že z minuloročného stroja W07 bolo do tohtoročného W08 prenesených len 17 percent súčiastok. Všetko ostatné je celkom nové.