F1.sk F1.sk

Strana 2/834 pre kategóriu Pitstop

Rakúsky zdroj oe24.at informuje o tom, že Niki Lauda opustil nemocnicu. Po minuloročnej transplantácii pľúc dostal po Vianociach chrípku a nepotvrdené informácie hovorili aj o zápale pľúc. Už je však opäť v poriadku.

Článok v nemčine nájdete TU!  

Video: McLaren prináša prvé detaily, ktoré uvidíme na novom monoposte.

Red Bull potvrdil, že so Sébastienom Buemim podpísal zmluvu aj pre rok 2019. Švajčiar síce pôsobí vo Formule E a vo WEC, ale okrem toho bude naďalej aj testovacím a rezervným jazdcom stajne z Milton Keynes.

Od úmrtia Dana Gurneyho, ktorý zaviedol oslavovanie so šampanským, uplynul presne rok.

Video: Toro Rosso predstavuje Alexa Albona.

Talianska verzia Motorsport.com informuje o tom, že Ferrari by chcelo deň pred začiatkom testov, teda 17. februára, absolvovať v Barcelone filmovací deň. Sebastian Vettel a Charles Leclerc by mohli dovedna odjazdiť 21 kôl.

Porovnanie volantov Lewisa Hamiltona, Sebastiana Vettela a Maxa Verstappena.

Pierre Gasly absolvuje tréningový tábor v USA.

Lewis Hamilton volí aj takúto formu prípravy.

Force India má nové auto predstaviť 13. februára na autosalóne v Toronte. Napokon to však nebude nové auto, ale len minuloročný stroj s novým lakovaním, sponzormi a podobne.


Podľa talianskej verzie Motorsport.com je Mick Schumacher blízko k podpisu zmluvy s Jazdeckou akadémiou Ferrari (FDA). Vďaka tomu by po VC Bahrajnu a VC Španielska mohol s červenými absolvovať aj testy.

Bývalý pretekár Giancarlo Fisichella má dnes 46 rokov. Narain Karthikeyan oslavuje svoje 42. narodeniny.

Sergej Sirotkin, bývalý pretekár Williamsu: "Mojim hlavným cieľom je vrátiť sa na štartový rošt Formuly 1. Avšak stal sa z toho skôr dlhodobý cieľ. Je príliš skoro na to, aby som povedal, ako ľahko to bude dosiahnuteľné."