PITSTOP
Utorok 19:40 Video: Ross Brawn si takto popozeral monopost Scuderie Toro Rosso.
Utorok 17:17 Helmut Marko (Red Bull) tvrdí, že Max Verstappen nezdržiaval Lewisa Hamiltona úmyselne: "Ideme si svoje vlastné preteky a boli sme rýchli. Pán Wolff si musí dať z taktického hľadiska väčší pozor na to, kde pošle svoje auto späť na trať. A Vettel by sa nám mal poďakovať, pomohli sme mu vyhrať."
Utorok 17:06 Video: Takto sa Sebastian Vettel po austrálskom víťazstve tešil so svojimi ľuďmi.
Utorok 16:47 Šéf McLarenu Zak Brown túži po zotrvaní Fernanda Alonsa v jeho tíme. "Je mimoriadne motivovaný a fit. Ak bude chcieť, tak pred sebou má ešte päť rokov. Osobne veľmi chcem aby ostal a ak mu dáme dobré auto, tak si myslím, že aj ostane," povedal Brown, ktorý občasnú Alonsovu kritiku chápe: "Nikto netúži po víťazení viac ako on. Správal sa OK. Povedal čo cítil, pretože fakty sú fakty a on je najlepší jazdec sveta."
Utorok 14:56 Video: Andy Cowell z Mercedesu vysvetľuje fungovanie motora.
Utorok 10:31 Video: Esteban Ocon hodnotí Veľkú cenu Austrálie.
Utorok 10:31 Video: Sergio Pérez hodnotí Veľkú cenu Austrálie.
Utorok 10:03 Zak Brown, šéf McLarenu: "V McLarene som len nedávno začal, takže sa necítim byť zodpovedný za to, ako na tom momentálne sme. Cítim sa však byť mimoriadne zodpovedný za to, čo s tým spravíme."
Utorok 09:59 Takéto populárne sú na sociálnych sieťach Facebook, Twitter a Instagram jednotlivé motoristické série.
Utorok 09:15 Video: Návrat k Veľkej cene Austrálie.
Utorok 07:43 Sergio Pérez pripomenul, že bodoval už jedenásťkrát v rade.
Utorok 07:32 David Coulthard uverejnil fotku z oslavy svojich 46. narodenín.
Utorok 07:29 Mathias Brunner, Speedweek: "Práve som s väčšinou členov Scuderie Ferrari pristál v Dubaji, na palube boli aj Max Verstappen a Daniil Kvjat. Ferraristi vyzerali dosť unavene, po víťazstve Sebastiana Vettela to musela byť fakt dobrá oslava."
Pondelok 14:09 Bývalý pretekár Mark Webber dúfa, že do kalendára F1 nebude pribúdať zbytočne veľké množstvo veľkých cien: "Dúfam, že ich nebude príliš veľa. Osobne to budem so záujmom pozorovať. Nemôžeme byť ako futbal, kde sa každých päť minút začína nejaký zápas."
Pondelok 14:07 Pozitívne čísla hlási aj rakúska televízia ORF, na ktorej sledovalo VC Austrálie v priemere 214 000 rakúskych divákov, čo je o 14 000 viac ako pred rokom. Posledné kolá a oslavy Sebastiana Vettela videlo 231 000 Rakúšanov. Ďalších 144 000 ľudí si pozrelo reprízu vysielanú po dvanástej hodine, ktorá sa však nechytala na skoky na lyžiach z Planice - tie videlo 465 000 ľudí.
Pondelok 14:05 Nemecká televízia RTL hlási, že Veľkú cenu Austrálie sledovalo v priemere 2,27 milióna divákov, čo je 37,1-percentný podiel na trhu - je to o jedno percento menej ako pred rokom. Prejazd Sebastiana Vettela cieľom však videlo 2,84 milióna ľudí, čo je o 200 000 viac ako pred rokom.
Pondelok 13:50 Včera sme vás zabudli informovať o tom, že anketa "Jazdec dňa" pokračuje aj v roku 2017 a jej prvým víťazom sa stal Sebastian Vettel.
Pondelok 13:46 Fernando Alonso, McLaren: "V tíme očakávam veľkú zmenu, veľkú reakciu. Nebudeme celú sezónu na trinástom mieste... alebo aspoň ja nebudem."
Pondelok 11:53 Video: Stoffel Vandoorne a VC Austrálie.
Pondelok 11:52 Bývalý pretekár F1 David Coulthard dnes oslavuje svoje 46. narodeniny.
Pondelok 11:26 Video: Pred štartom VC Austrálie 2017.
Pondelok 11:26 Video: Fanúšikovský pohľad na štart VC Austrálie 2017.
Pondelok 10:53 James Allison, Mercedes: "Keď to nebolo jasné už po kvalifikácii, tak teraz rozhodne je: toto bude sezóna malých rozdielov. Ferrari treba vysloviť pochvalu, pretože mali veľmi rýchle auto. My sme neboli dosť dobrí na to, aby sme sa im vyrovnali. Avšak nepanikárime, pretože sezóna je dlhá a získali sme dobré body. V Číne chceme byť silnejší a postarať sa o to, aby ten malý rozdiel hovoril v náš prospech."
Pondelok 10:34 Video: Upútavka na súťaž o DHL Fastest Lap Award pre držiteľa najväčšieho počtu najrýchlejších kôl v sezóne. V Austrálii to bol Kimi Räikkönen.
Pondelok 10:24 Takéto stratégie volili vo VC Austrálie jednotliví pretekári.
Pondelok 09:17 Mercedes: "Bolo super začať ročník 2017 dvojitým pódiom. Teraz sa však plne koncentrujeme na to, aby sme boli v Číne o jednu pozíciu vyššie."
Pondelok 09:16 Red Bull priniesol do Austrálie aj štipku svojej rakúskej tradície v podobe "Formula Unas".
Pondelok 07:35 Sebastian Vettel a Felipe Massa cestovali domov spolu.
Pondelok 07:33 Marcus Ericsson, Sauberu: "Prvé preteky ročníka priniesli sklamanie. V prvom kole som dostal zásah a od toho okamihu bolo auto poškodené, čo viedlo k môjmu vypadnutiu. Nová šanca príde o dva týždne v Číne."
Pondelok 07:31 Detailný pohľad na nosovú časť a predné krídlo Force Indie.