F1.sk F1.sk

Pitstop

Video: Zaujímavá a mimoriadne nebezpečná situácia z rely.

Esteban Ocon odmietol špekulácie o tom, že si zmenil profil na Twitteri a uviedol tam "jazdec F1", pričom predtým tam malo byť "testovací jazdec F1". Zareagoval na to takto: "Ľudia, môj profil sa nezmenil od začiatku sezóny 2019. Vôbec netuším, kto s tým prišiel..."

Georger Russell: "Som sklamaný z toho, že tento víkend vynechám podujatie PKN Orlen (v poľskej Gdynii, pozn. red.). Po tom, ako som v úvode tohto týždňa odletel na tréningový kemp do Portugalska, som sa už druhý deň vrátil domov s vírusom."

Williams dorazil do poľskej Gdynie, kde absolvuje predstavenie v uliciach mesta. Tím súčasne oznámil, že George Russell sa jázd kvôli chorobe nezúčastní.

Haha, počas letnej prestávky nás bavia rôzne meme, ktoré pripravili fanúšikovia. Už tu bol Milka Häkkinen, Kimi Räinkönnen a teraz prichádza Carlos Science :)

Video: Rozhovor so šéfom tímu Haas Güntherom Steinerom.

Romain Grosjean rozbieha súťaž o svoje rukavice a mini prilby.

Nedávno sme oznámili, že junior Alfy Romeo Juan manuel Correa absolvuje test v monoposte Sauber C32 z roku 2013. Pripojí sa k nemu ale Tatiana Calderonová. Testy sa uskutočnia túto sobotu na okruhu Paul Ricard.

Takto v roku 2005 sa premiérovo konala Veľká cena Turecka, ktorej zákruta číslo osem sa rýchlo zaradila k najobľúbenejším vôbec.

Presne pred desiatimi rokmi bol Luca Badoer menovaný náhradníkom za zraneného Felipeho Massu, ktorého do helmy trafila pružina uvoľnená z monopostu Rubensa Barrichella.

1. septembra nám začína nová sezóna šampionátu vytrvalostných pretekov. Švajčiarsky tím Rebellion síce plánoval v tejto sezóne nasadiť len jednu posádku, no súkromný tím teraz vydal stanovisko, podľa ktorého v úvodnom kole sezóny uvidíme posádky dve. V aute číslo 1 uvidíme už skôr ohlásené trio Menezes - Nato - Senna. V Silverstone bude druhá posádka v aute číslo tri pozostávať z trojice Loic Duval - Nathanael Berthon - Pipo Derani.