F1.sk F1.sk

Verstappenovi sa nepozdávalo, ako bol prezentovaný v prvej sérii Netflixu
zdroj: Honda Racing F1

Verstappenovi sa nepozdávalo, ako bol prezentovaný v prvej sérii Netflixu

Od piatkového dňa je k dispozícii druhý ročník dokumentu Drive to Survive z dielne Netflixu. Max Verstappen v tejto súvislosti povedal, že nebol spokojný s tým, v akom svetle bol prezentovaný v prvej časti. Holanďan mal v prvom ročníku len niekoľko vstupov, pričom jeho kolega Daniel Ricciardo dostal omnoho viac priestoru.

"A problém je v tom, že vás vždy postavia do takej pozície, do akej chcú," povedal Verstappen v rozhovore pre ABtalks. "Nech poviete čokoľvek, pokúsia sa z vás spraviť bezohľadného, prípadne akéhokoľvek, len aby sa im to hodilo do scenára. Ja som to nikdy nemal rád. Radšej som za klasický rozhovor s osobou, ktorá ma chce spoznať."

"Seriál je o zábave a má byť vzrušujúci. Dajú vás teda do takej pozície, aká sa danej epizóde hodí. Z môjho pohľadu toto nikdy nefunguje. Niekto s vami robí rozhovor, ale oni tie slová využijú za iných okolností. Nikdy to celkom nepasuje, ale je to len seriál. Ja si však nemyslím, že by zobrazoval moje skutočné ja."

Pretekár Red Bullu môže vyznieť zvláštne aj preto, lebo má jeden jediný cieľ, ktorému všetko podriaďuje. "Celkovo som veľmi odhodlaný vyhrať," zdôraznil Verstappen. "Chcem pre to spraviť všetko, pretože to je môj život a moja vášeň. Niekedy možno vyzniem arogantne, ale som tu pre to, aby som vyhral. Práve toto milujem..."

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Red Bull

Pozri viac

Magazín

Pozri viac