F1.sk F1.sk

V McLarene panuje spokojnosť po prvých testoch
zdroj: McLaren F1

V McLarene panuje spokojnosť po prvých testoch

Carlos Sainz a Lando Norris odjazdili počas prvých troch dní testovania 423 kôl dokopy a v McLarene sú spokojní s výsledkami úvodných jázd nového monopostu MCL35.

Tímový riaditeľ Andreas Seidl povedal po prvej polovici predsezónneho testovania v Barcelone: "Máme za sebou prvú časť zimných testov. Som spokojný s výsledkami, ktoré sme dosiahli vďaka našej príprave a disciplíne celého tímu. Splnili sme všetko čo sme chceli počas prvej časti predsezónnych testov."

"Z hľadiska spoľahlivosti to boli najlepšie testy aké sme mali za posledné roky. Je to odmenou pre celý tím za ich tvrdú prácu, ktorú odvádzali celú zimu. Čo sa týka výkonu, tak auto sa správa tak, ako by sme čakali vzhľadom na rôzne testy, ktoré sme robili počas týchto troch dní," pokračoval.

"Počas najbližších dní budeme analyzovať dáta, ktoré sme zatiaľ zozbierali. Nasledujúcu stredu prídeme a budeme pokračovať v prípravách na Melbourne a budeme sa snažiť dostať viac z MCL35," vraví Seidl.

"Chcel by som sa poďakovať celému tímu čo je tu, ale aj doma vo Wokingu, naším kolegom z Renaultu a aj jazdcom Carlosovi a Landovi za ich tvrdú prácu a odhodlanie," dodal.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Andreas Seidl

Pozri viac

Magazín

Pozri viac