F1.sk F1.sk

Norris: Sociálne siete boli vždy súčasťou môjho života
zdroj: Twitter/McLaren

Norris: Sociálne siete boli vždy súčasťou môjho života

Lando Norris vysvetlil svoj prístup k využívaniu sociálnych sietí.

Pilot McLarenu je vášnivým používateľom sociálnych sietí. Na Instagrame a Twitteri má viac ako milión sledovateľov, no často využíva aj prenosovú platformu Twitch, kde streamuje svoje herné aktivity. Ako jeden z najmladších jazdcov vo Formule 1 si už získal značnú fanúšikovskú základňu, najmä medzi mladšou generáciou fanúšikov. Jeho príspevky na sociálnych sieťach sú takmer vždy zábavné.


Brit tvrdí, že dôvody jeho používania sociálnych sietí sú založené na snahe poskytnúť fanúšikom Formuly 1 čo najlepší pohľad na život pretekára. „V tomto svete som vyrastal a odjakživa som bol na sociálnych sieťach. Možno to bolo aj príliš skoro. Je to však súčasť môjho života, ktorá dá fanúšikom lepší pohľad na to, čo pilot Formuly 1 robí, ako sa správa a pod. To je to, čo chcem robiť. Len si to užívať a dávať ľuďom niečo, čo neuvidia pri iných pilotoch,“ vysvetlil 20-ročný rodák z Bristolu.

„Keď jazdím doma na simulátore, tak to streamujem na Twitchi a všetci si to môžu pozrieť. Myslím si, že to je pre nich zaujímavé, pretože ostatní jazdci to nerobia. Dúfam, že sa im to páči a budú ma naďalej podporovať,“ dodal Norris.

Táto sezóna bola pre Norrisa prvou vo Formule 1. V celkovom hodnotení jazdcov sa umiestnil na jedenástej priečke, pričom kvalitnými výkonmi prispel McLarenu k štvrtému miestu v Pohári konštruktérov.

Najnovšie z kategórie: Lando Norris

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk