F1.sk F1.sk

Vráti sa Haas k lakovaniu zo sezóny 2018?
zdroj: Twitter/Haas

Vráti sa Haas k lakovaniu zo sezóny 2018?

Rok 2019 sa do dejín mladého amerického tímu Haas nezapíše veľkými písmenami. Okrem trápenia na trati zápolila stajňa aj so sponzorom Rich Energy.

Kvôli novému titulnému partnerovi v tíme kompletne zmenili imidž, biele či šedé farby s červenými prvkami nahradila čierno-zlatá kombinácia po vzore výrobcu energetických nápojov. Manželstvo s novým sponzorom však dlho nevydržalo, Rich Energy a Haas sa napokon za búrlivých okolností rozišli. Od Veľkej ceny Singapuru sme už logá firmy na lakovaní ani oblečení tímu nevideli.

Otázka teda je, či sa Haas od roku 2020 vráti k farbám spred éry Rich Energy alebo príde s niečím úplne novým. Čierno-zlatá kombinácia je už dávno zabudnutou históriou, aspoň to tvrdí nemecký Auto Motor und Sport, podľa ktorého bude lakovanie amerického tímu v novej sezóne pripomínať to z roku 2018. Jednať by sa teda malo o bielo-sivo-červenú kombináciu.

„Podľa našich informácii predstaví Haas v tomto roku mierne modifikovanú verziu farebnej kombinácie z roku 2018,“ napísal Tobias Grüner z Auto Motor und Sport.

To isté sa pochopiteľne týka tímového oblečenia a pretekárskych kombinéz. Haas už skôr zmenil na svojich sociálnych sieťach logo tímu, ktoré bude opäť červené.

Najnovšie z kategórie: Haas

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk