F1.sk F1.sk

Hamilton: Šírte lásku a pozitivitu všade, kam pôjdete
zdroj: Martin Trenkler

Hamilton: Šírte lásku a pozitivitu všade, kam pôjdete

Lewis Hamilton pridal na svoj účet na sociálnej sieti príspevok, v ktorom poďakoval za domov, ktorý vlastní i zasial hrôzu do duší svojich súperov. Sľúbil, že v roku 2020 z neho bude stroj na celkom inej úrovni, než kedykoľvek predtým.

„Nikdy som ani nesníval o tom, že budem mať domov, aký mám teraz. Každý deň ďakujem Bohu za to, že mi dal rodinu, ktorá pracovala veľmi tvrdo, aby mi dala šancu stať sa úspešným vďaka vlastnému úsiliu,“ napísal Hamilton na Instagrame.

„Vlastním domov, ktorý tak veľmi milujem. Vytvoril som si tu množstvo krásnych spomienok, ktoré mi prinášajú viac radosti, než som si kedy myslel, že si zaslúžim.“

„Keď som tu, som v pokoji. Môžem sa sústrediť na budovanie svojej mysle a tela, aby som sa mohol rok čo rok opäť vrátiť. V tomto roku sa zo mňa stane stroj, budem na inej úrovni, než kedykoľvek predtým.“

„Šírte lásku a pozitivitu všade, kam pôjdete,“ dodal na záver.

Hamilton pritom zakončil sezónu 2019 vyhlásením, že to bola jeho najlepšia sezóna v kariére. Po náročných testoch sa vraj tím dokázal odraziť k neuveriteľnej jazde.

„Keď sme sezónu začali, naše auto bolo naozaj náročné. Počas testov skutočne nevyzeralo tak dobre. Nedokázali sme ho dostať do správneho pracovného okna a pracovali sme až do posledného dňa. Potom sme prišli na prvé podujatie sezóny a vybojovali skvelé výsledky,“ povedal na galavečere FIA začiatkom decembra.

Najnovšie z kategórie: Lewis Hamilton

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk