F1.sk F1.sk

Získal Mercedes práva na Norrisa? Jeho manažment to odmieta
zdroj: McLaren

Získal Mercedes práva na Norrisa? Jeho manažment to odmieta

McLaren sa s Mercedesom dohodol na tom, že od roku 2021 bude odoberať pohonné jednotky z Brixworthu. Ešte v sezóne 2014 ich mal vo svojom aute, avšak potom sa rozhodol skúsiť to s Hondou, ale nevyšlo to. Nuž a podobne to neklape ani s Renaultom.

Je dosť zaujímavé, že McLarenu sa podarilo získať Mercedes, ale niektoré zdroje prišli so svojským vysvetlením: zapracoval vraj otec Landa Norrisa, britský miliardár Adam Norris.

Okrem toho sa hovorí aj o tom, že Mercedes by mal získať práva na Norrisove služby a podľa všetkého ho aj manažovať s cieľom raz nahradiť Lewisa Hamiltona.

"Tieto správy sú absolútne neopodstatnené a nepravdivé," znela reakcia Mercedesu, pričom všetko následne odmietol aj McLaren: "Je to absolútna nepravda s dávkou fikcie."

Norrisa vraj aj naďalej manažuje firma ADD Frasera Sheadera a Marka Berrymana. "Tieto správy sú nepravdivé a Lando nie je manažovaný Mercedesom," odmietol hovorca ADD, ktorého slová cituje FormulaSpy.

"Lando má podpísaný viacročný kontrakt s McLarenom. Naďalej ho manažuje ADD a aj s nami má viacročnú zmluvu. V žiadnom ohľade sa nič nezmenilo a tieto špekulácie sú totálne nepravdivé," dodal hovorca.

Najnovšie z kategórie: Lando Norris

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk