F1.sk F1.sk

Ricciardo: Lewis je komplikovaný
zdroj: TASR

Ricciardo: Lewis je komplikovaný

Daniel Ricciardo a Lewis Hamilton sa poznajú veľmi dobre, nielen ako profesionálni piloti, ale tiež ako ľudia. Spolu napríklad trávia množstvo času v Kalifornii, ktorá patrí k obľúbeným destináciám oboch jazdcov.

Ricciardo priznal, že Hamiltonova komplikovaná osobnosť je niekedy ťažko čitateľná. Začiatkom roka boli obaja na Coachella Music Festival v Kalifornii, kde spolu strávili nejaký čas. Roky sa poznajú aj ako kolegovia na trati.

„Lewis je skvelý chalan, ale... myslím, že je komplikovaný,“ povedal Daniel Ricciardo. „Vždy som s ním mal dobré skúsenosti, ale nie som hlúpy a vidím, keď majú ľudia odlišné názory. Či už ide o jeho životný štýl alebo niečo iné, niekedy vie byť celkom rezervovaný a príliš mnoho z neho nedostanete.“

„Dosiahol vysokú úroveň už v mladom veku, čo so sebou prináša slávu. Bol vystavený životu celebrity a to malo prirodzene svoj dopad.“

„Tiež priznal, že chce nájsť svoju vlastnú cestu. Dal na svoj účet na Instagrame, že sa snaží nájsť zmysel života. Myslí to dobre, aj keď sa to niekedy ťažko číta,“ povedal Ricciardo.

Najnovšie z kategórie: Lewis Hamilton

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk