F1.sk F1.sk

Aj Hamilton sa pustil do Rosberga: Vraj je irelevantný a kritizovaním iných sa drží na výslní
zdroj: TASR/AP

Aj Hamilton sa pustil do Rosberga: Vraj je irelevantný a kritizovaním iných sa drží na výslní

Na Nica Rosberga sa v posledných dňoch zniesla vlna kritiky. Do istej miery si za to môže sám, keď niektoré z jeho videí nevyzneli práve profesionálne.

Ako prvý sa toho chytil Max Verstappen, ktorý Rosberga označil za nového Jacquesa Villeneuva. Keď toto vyjadrenie uvidel Lewis Hamilton, veľmi sa pobavil a zazdieľal to na svojom Instagrame. Dodal k tomu slovo "bravó" a bolo zrejmé, že s Maxovým hodnotením súhlasí.

Tieto slová následne potvrdil aj na sobotňajšom stretnutí s novinármi v Monze. "Až tak veľa si o tom zasa nemyslím," zareagoval Hamilton. "Len som mal pocit, že je to fakt vtipné. Max je podľa mňa všeobecne ozaj vtipný. Keď som to videl, šiel som puknúť od smiechu."

Angličan vzápätí priznal, že pretekárom kritika príliš nevonia. "Kým sú v športe, tak lamentujú nad tým, prečo sú kritizovaní. Ale keď skončia, tak sa z nich stanú práve takíto kritici. Zaujímavé."

"Niektorí z týchto jazdcov bohužiaľ po skončení kariéry začnú byť irelevantní," hovoril Lewis Hamilton narážajúc práve na Rosberga. "Musia tak využiť svetlo niekoho iného, aby sa sami udržali vo svetle. Takto nejako funguje tento šport."

Najnovšie z kategórie: Nico Rosberg

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk