F1.sk F1.sk

Kubica odmieta, že by Poliaci Russellovi nepriali
zdroj: Williams

Kubica odmieta, že by Poliaci Russellovi nepriali

George Russell pred niekoľkými dňami vyhlásil, že každý druhý komentár na jeho sociálnych sieťach je nenávistný a pochádza od poľských fanúšikov. Podľa Kubicu je to však inak, Poliaci Georgeovi vraj veľmi prajú a nechápe, prečo Russell tieto komentáre vôbec číta.

Kubica sa koncom minulého týždňa predstavil na podujatí Verva Street Racing v poľskom meste Gdynia, ktoré organizoval Robertov sponzor PKN Orlen. Na túto udalosť bol pozvaný aj Russell, ten sa však z dôvodu choroby na poslednú chvíľu ospravedlnil. Kubica tam od novinárov dostal otázku, čo si myslí o Russellovom vyhlásení na adresu poľských fanúšikov.

„Ten článok som videl a bol som trochu prekvapený, že to povedal pred akciou ako je táto. Osobne som stál na pódiu, keď poľskí fanúšikovia skandovali jeho meno, rovnako ako to moje,“ povedal Kubica pre poľský Super Expres.

„George zrejme číta príspevky na svojich sociálnych sieťach. Ja to nerobím, takže takéto problémy nemám. Robím svoju prácu a ľudia majú právo vyjadriť svoj názor,“ povedal Kubica.

Poliak tiež potvrdil, že zatiaľ netuší, čo ho čaká smerom do budúcna. Jeho osud je stále otvorený.

„Neviem čo budem v roku 2020 robiť. Existujú nejaké plány, no nie všetko závisí odo mňa, ešte uvidíme. Situácia je taká, ako každý rok, je potrebné byť trpezlivý,“ povedal Kubica.

Najnovšie z kategórie: George Russell

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk