F1.sk F1.sk

Neznámy Kimi Räikkönen: Kniha bude od septembra k dispozícii v slovenčine
zdroj: TASR/AP

Neznámy Kimi Räikkönen: Kniha bude od septembra k dispozícii v slovenčine

Kniha Neznámy Kimi Räikkönen (The Unknown Kimi Räikkönen) zožala v zahraničí obrovský úspech a od septembra sa na ňu môže tešiť aj slovenský čitateľ.

Ako informuje stránka martinus.sk, predbežný dátum vydania je stanovený na 3. septembra 2019. Knihu vydá vydavateľstvo Ikar.

"Neznámy Kimi Räikkönen je príbeh človeka pochádzajúceho zo skromných pomerov, ktorý prerazil až na vrchol nezvyčajnej profesie jazdca formuly 1," stojí v popise. "Okrem Kimiho v tejto knihe prehovoria jeho matka, brat, manželka a dôverní priatelia. K slovu sa dostanú aj ďalší jazdci formuly 1, šéfovia tímov, mechanici, kondičný tréner, manažéri aj celkom obyčajný fanúšik F1."

"Dočítate sa veľa o jazdení, rodine, dôvere, voľnom čase a o dramatických okamihoch v doterajšom živote zaujímavého mladého muža. Neznámy Kimi Räikkönen je nespútaná, humoristická a zároveň dojemná kniha. Odhalí svet rýchlosti aj pre tých, ktorí sa o motoristický šport nezaujímajú. Nájdete tu aj množstvo doteraz nezverejnených fotografií z rodinného archívu Kimiho Räikkönena," dodáva upútavka.

Najnovšie z kategórie: Kimi Räikkönen

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk