F1.sk F1.sk

Horner: So Sebastianom máme špeciálny vzťah
zdroj: TASR/AP

Horner: So Sebastianom máme špeciálny vzťah

Sebastian Vettel sa v priebehu posledných súťažných víkendov viackrát objavil v motorhome Red Bullu. Síce to vzhľadom na jeho minulé pôsobenie v tomto tíme nie je nič mimoriadne prekvapujúce, ale aj tak sa príliš nečakalo, že by pretekár Ferrari pravidelne navštevoval konkurenta.

V tejto súvislosti sa začalo špekulovať o tom, že Vettel by sa do Red Bullu mohol na sklonku svojej kariéry vrátiť. Sám to síce odmieta, ale vo Formule 1 nemôžeme nikdy nič vylúčiť. Vo Ferrari je navyše pod obrovským tlakom, ktorý zjavne nezvláda.

"Na Sebastianovo pôsobenie u nás máme skvelé spomienky," povedal šéf tímu Red Bull Racing Christian Horner pre Servus TV. "Je súčasťou našej histórie. Spolu s nami získal štyri tituly a spoločne sme vyhrali veľké množstvo pretekov, vrátane nášho prvého triumfu v F1."

"So Sebastianom máme špeciálny vzťah a aj keď je aktuálne vo Ferrari, veľmi často prichádza pozrieť mechanikov. Pozná tu väčšinu tvárí a je kamarátom tohto tímu. Na Red Bull Ringu mal z nášho výsledku veľkú radosť," dodal Horner.

Najnovšie z kategórie: Sebastian Vettel

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk