F1.sk F1.sk

Podľa Vettela sú vášnivé Leclercove hlášky vo vysielačke normálne
zdroj: Scuderia Ferrari

Podľa Vettela sú vášnivé Leclercove hlášky vo vysielačke normálne

Charles Leclerc zväčša vystupuje pokojne a miestami pôsobí dojmom tichého chlapca, no keď si nasadí prilbu a zasadne do auta, nič zo spomenutého už neplatí. Vo vysielačke si vie aj poriadne zanadávať a dať voľný priechod emóciám. Podľa jeho kolegu Sebastiana Vettela je to úplne v poriadku.

"Problém s rádiovými správami je podľa mňa v tom, že keď ich počúvate, tak neviete, v akom vnútornom nastavení v priebehu pretekov sme," povedal Vettel, ktorého slová cituje stránka RaceFans.net.

"Tým chcem povedať to, že pochopiteľne sa snažíme neprestajne ísť čo najrýchlejšie, nuž a podľa mňa je celkom normálne, že ak sa vás niekto na niečo opýta, tak nebudete odpovedať tak pokojne, ako keby ste sedeli doma na gauči, popíjali drink a oddychovali. My sa tam totiž náhlime a podľa mňa to platí pre všetkých z nás."

"Navyše je to naša vášeň, náš život a veľmi nám záleží na tom, čo sa deje na trati," hovoril ďalej Sebastian Vettel. "Podľa mňa je celkom normálne, že vyznievame vzrušene. My takí totiž aj sme. Všetci túžime vyhrať a ísť čo najrýchlejšie. Podľa mňa je to teda celkom normálne a je to dobré znamenie."

"Ak by niekto znel úplne uvoľnene, tak by asi následne dostával otázky: 'Nezaujíma ťa to? Znieš tak uvoľnene. Čo s tebou nie je v poriadku?' Podľa mňa je to teda fajn a je to dobré znamenie. Emócie sú súčasťou nášho športu a aj by ňou mali byť," zdôraznil štvornásobný majster sveta.

Najnovšie z kategórie: Sebastian Vettel

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk