F1.sk F1.sk

Wolff sa zasmial na slovách, že vyvoláva Verstappenovcom
zdroj: Mercedes

Wolff sa zasmial na slovách, že vyvoláva Verstappenovcom

Helmut Marko približne pred dvoma týždňami povedal, že Toto Wolff neprestajne vyvoláva Maxovi i Josovi Verstappenovcom a naznačil tak, že talentovaného pretekára chce dotiahnuť do Mercedesu.

Obaja Verstappenovci to následne odmietli a zdôraznili, že Toto ani nemá Maxovo číslo. Teraz tieto slová potvrdil aj športový riaditeľ Mercedesu, ktorý sa vraj na všetkom dobre zasmial.

"Všetci traja sme sa na tom celkom dobre zasmiali," skonštatoval Toto Wolff, ktorého slová priniesla stránka Motorsport.com. "Nemám Maxove číslo a telefonicky som s ním nikdy nehovoril. Ako Max správne pripomenul, Josa poznám už dlho a považujem ho za kamaráta."

"Bavíme sa o deťoch i motokárach, hovoríme o tom, kedy posadíme deti spoločne do motokáry a aký tím dáme dokopy. O Maxovi a ani jeho kontrakte sa nebavíme. Max je zo správnych dôvodov oddaný spolupráci Honda/Red Bull."

"A aj my sme verní našim jazdcom, pričom neplánujeme začínať žiadne typy rozhovorov. A neplánujú ich ani Jos s Maxom, takže ozaj neviem, odkiaľ toto všetko prišlo," reagoval Wolff.

Rakúšan je navyše so svojimi jazdcami spokojný a nechce nič meniť. "Po takomto dni, keď sme získali prvé dve miesta, v krátkodobom výhľade určite neuvažujem o žiadnom inom jazdcovi."

"A o tom, čo príde po roku 2020, budem najskôr diskutovať s Valtterim a Lewisom. Keď padne rozhodnutie, tak sa môžeme poobzerať po padoku, ale dúfam, že toto jazdecké zloženie u nás ostane navždy," dodal Toto Wolff.

Najnovšie z kategórie: Toto Wolff

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk