F1.sk F1.sk

Verstappen vysvetľuje: Ako to bolo s telefonátmi od Wolffa?
zdroj: Red Bull Content Pool

Verstappen vysvetľuje: Ako to bolo s telefonátmi od Wolffa?

Helmut Marko pred niekoľkými dňami povedal, že Toto Wolff pravidelne vyvoláva Maxovi Verstappenovi i jeho otcovi Josovi. Vyznelo to tak, akoby ho chcel získať do svojich služieb.

Jos Verstappen tieto slová okamžite odmietol. On sám vraj s Totom občas komunikuje, Max však nie. Teraz dostal rovnakú otázku aj talentovaný pretekár.

"Keď som to čítal, bol som prekvapený," povedal Verstappen pre RaceFans. "V prvom rade treba povedať, že s Totom nikdy nehovorím. Nikdy mi nevolá a dokonca nemá ani moje číslo. Celé to bolo vtipné."

A čo otec? Ten s Wolffom skutočne komunikuje? "Občas sa rozprávajú, ale zväčša o deťoch a o motokárach."

Nie je žiadnym tajomstvom, že Mercedes v minulosti mal záujem o služby Maxa Verstappena, ale boj o tohto pretekára vyhral práve Red Bull.

Hovorí sa o tom, že ak by bol Red Bull v určitom - presne nedefinovanom - okamihu tejto sezóny na horšom ako treťom mieste konštruktérskeho poradia, Verstappen by mohol odísť inam. Inak má platnú zmluvu až do konca roku 2021.

"O svojom kontrakte nemôžem hovoriť," odpovedal na tieto slová. "O zmluve nikdy nehovorím. Myslím si, že je to celkom normálne."

Najnovšie z kategórie: Toto Wolff

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk