F1.sk F1.sk

Tribúna pub: Top miesto pre sledovanie prenosov F1
zdroj: Futbaltour.sk

Tribúna pub: Top miesto pre sledovanie prenosov F1

Pomysleli ste niekedy na to, že sledovanie prenosov Formuly 1 by mohlo byť zábavnejšie vo väčšom kolektíve? Máte chuť nesedieť len tak sám doma a emócie si nechávať pre seba? Presne pre vás je tu Tribúna pub!

Tribúna s niekoľkými poschodiami postavená priamo pred veľkým plátnom, ale aj ďalšie televízne obrazovky, skvelé pivo a dobroty na zahnanie hladu. Aj toto vás čaká na tomto ľúbeznom mieste, kde sa športové nadšenie snúbi so spoločenským vyžitím v dobre naladenom kolektíve.

Pravé športové emócie budú v spoločnosti ďalších nadšených fanúšikov razom znásobené. S ľuďmi z vašej krvnej skupiny si budete môcť bezprostredne pokecať, prebrať pálčivé otázky a v zlomku sekundy fundovane rozriešiť akékoľvek sporné situácie.

Tribúna pub je pravidelne otvorená pri mnohých futbalových či hokejových prenosoch, pričom sa môžete tešiť aj na tieto veľké ceny Formuly 1:

28. apríl - VC Azerbajdžanu
26. máj – VC Monaka
30. jún – VC Rakúska
4. august – VC Maďarska
8. september – VC Talianska.

Keď vám vyschne v krku, občerstvujúco poslúžia čapované pivá Krušovice 12, Bažant 73, Březňák 10, Špeciál Bradáč Rainbow, IPA Špeciál Bradáč Swallow či IPA Lagunitas. Po stránke jedál sú k dispozícii burgre, pečené kolená, šaláty, denné menu, ale aj domáce a tematické špeciality podľa aktuálnych športových podujatí – jedálny a nápojový lístok nájdete TU.

Tribúna vznikla ako projekt CK FutbalTour.sk, ktorej klienti hľadali miesto, kde by mohli spoločne sledovať športové podujatia. Ide tak o unikátny koncept poschodovej tribúny, kvalitného obrazu, zvuku a skutočnej športovej atmosféry.

Základné informácie o TRIBÚNA PUBe:

OTVÁRACIE HODINY: pondelok – piatok: 16.00 – 00.00; sobota – nedeľa: 13.00 – 00.00
POLOHA: Jaskový rad 11, 811 04 Bratislava
REZERVÁCIE: správou prostredníctvom Facebooku
KONTAKT: +421 903 436 666

WEB: tribunapub.sk
FACEBOOK
: www.facebook.com/tribunapub
INSTAGRAM
: www.instagram.com/tribunapub

Najnovšie z kategórie: Inzercia

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk