F1.sk F1.sk

Ferrari pochopilo austrálske problémy, Vettel strávil piatok v Maranelle
zdroj: Ferrari

Ferrari pochopilo austrálske problémy, Vettel strávil piatok v Maranelle

Ferrari nebolo minulý víkend také rýchle, ako by si boli Sebastian Vettel a Charles Leclerc želali. Inžinieri si tri dni lámali hlavu nad tým, čo spôsobilo nečakaný výpadok, no neúspešne. Záhadu rozuzlili až cez týždeň v továrni.

Insider Ferrari Leo Turrini už tradične prináša vo svojom blogu správy z prostredia Ferrari. Podľa jeho najnovšieho príspevku, na ktorý sa odkazuje Speedweek, už vo Ferrari nevládne panika, Scuderia totižto prišla na to, kde spravila v prípravách na Veľkú cenu Austrálie chybu, aj keď presnú príčinu zlyhania Turrini neodhalil.

V piatok naviac prišiel do továrne Sebastian Vettel, aby sa dopoludnia stretol s viacerými inžiniermi. Poobedie strávil podpisovaním modelov monopostov, modelov prilieb, šiltoviek a ďalších reklamných predmetov, ktoré mu zaslali členovia fanklubu Ferrari.

Tí mali totižto naplánovanú autogramiádu s pilotmi a členmi Ferrari po predstavení tohtoročného monopostu v Maranelle. Stretnutie však nedopadlo ideálne a veľká väčšina ľudí odchádzala domov bez podpisu. Vtedy im Vettel ponúkol, nech všetky predmety pošlú do továrne, aby ich mohol počas sezóny popodpisovať a zaslať naspäť.

Najnovšie z kategórie: Sebastian Vettel

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk