F1.sk F1.sk

Netflix: Grosjeana Steiner nenahneval, Sainz získal 15 000 odberateľov
zdroj: TASR/AP

Netflix: Grosjeana Steiner nenahneval, Sainz získal 15 000 odberateľov

Pred týždňom sa na verejnosti objavilo dielo Drive to Survive z dielne Netflixu. Ide o dokument, ktorý monitoruje formulový ročník 2018 a nie je v ňom núdza o atraktívne veci.

Do popredia vystúpil napríklad šéf Haasu Günther Steiner, ktorý na boxovom múre pravidelne nadával. Zabrať dal aj svojim pretekárom a keď s nimi nebol spokojný, vždy to povedal celkom otvorene.

Zaujímavá debata sa zrodila počas obeda v rámci VC Francúzska. "Romain tu nie je," povedal Steiner. "Možno tu nie je preto, lebo nemá žiadne body. Alebo som ho nepozval, lebo si žiadne jedlo nezaslúži."

Romain Grosjean si vraj seriál ešte nepozrel, ale tieto slová ho neprekvapili. "Günthera poznám a viem, že veci vždy pomenuje pravými menami," znela jeho reakcia. "Z môjho pohľadu je to teda fajn. Mnohokrát sme diskutovali a nikdy sme si neklamali. Vždy povie pravdu a ja si to vážim."

Francúz sám priznal, že prvá časť jeho sezóny bola biedna. "Potom som však zmenil smerovanie mojej lode a v druhej časti azda povedal aj pekné veci. Nepočul som to, ale dúfam," usmial sa Grosjean.

Zaujímavý postreh pridal Carlos Sainz. "Malo to skvelé ohlasy," uviedol pretekár McLarenu. "Keď som dnes prišiel do padoku, zdravilo ma mnoho nadšencov a hovorili mi, aké dobré to dielo Netflixu bolo. Na sociálnych sieťach mi minulý týždeň pribudlo 15 000 nových odberateľov, denne i týždenne ich bolo omnoho viac ako zvyčajne."

"Na letisku som stretol ľudí, podľa ktorých to bolo super," prezradil Romain Grosjean. "Ak to F1 prinesie viac fanúšikov, paráda. Na sociálnych sieťach som zachytil ozaj dobré reakcie a dobré vyjadrenia."

Najnovšie z kategórie: Romain Grosjean

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk