F1.sk F1.sk

Huski Chocolate: Nový partner McLarenu
zdroj: McLaren

Huski Chocolate: Nový partner McLarenu

Výkonný riaditeľ McLarenu Zak Brown verejnosti sľúbil, že tím podpíše zmluvy s viacerými zaujímavými partnermi. Postupne spoznávame ďalšie a ďalšie mená.

Len v priebehu minulého týždňa sme informovali o nealkoholickom pive Estrella Galicia 0,0, po ktorom teraz nasleduje ďalší nápoj: švédska Huski Chocolate, ktorej logá uvidíme na zadných krídlach monopostov MCL34, ale aj na overaloch pretekárov a členov tímu.

Od utorka budú horúce a studené čokoládové nápoje Huski podávané aj v Technologickom centre McLarenu vo Wokingu, ale k dispozícii budú aj v okruhových centrách tímu počas jednotlivých súťažných víkendov. Pochutnať si budú môcť aj novinári a ostatní návštevníci padoku.

"Sme veľmi radi, že Huski Chocolate priberáme do nášho tímu a ambiciózne plány tejto spoločnosti môžeme podporiť ich predstavením nášmu globálnemu športu," povedal Brown.

"Po tom, ako sme sa s ľuďmi z McLarenu stretli v ich sídle vo Veľkej Británii, sme ostali presvedčení o tom, že sú správnym partnerom pre pomoc s lepším trhovým umiestnením nášho unikátneho studeného čokoládového nápoja," dodal riaditeľ Huski Fredrik von Essen.

Najnovšie z kategórie: McLaren

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk