F1.sk F1.sk

Red Bull má nového partnera: Kryptomenu FuturoCoin.
zdroj: Red Bull Content Pool

Red Bull má nového partnera: Kryptomenu FuturoCoin.

Tím Aston Martin Red Bull Racing v utorok potvrdil dohodu s novým sponzorom, ktorým je globálna kryptomena FuturoCoin. Ako pripomína šampión z rokov 2010 až 2013, ide vôbec o prvý takýto prípad vo Formule 1, ktorý na druhej strane dobre poukazuje na vývoj a myšlienkové napredovanie tejto série.

"V posledných rokoch sme boli svedkami skutočne pozoruhodného rastu technológie blockchain a kryptomien," skonštatoval šéf tímu Christian Horner. "Sme veľmi radi, že vďaka našej spolupráci s FutoroCoin budeme prvým tímom Formuly 1, ktorý sa chopí tejto sféry. Bezpečné digitálne meny sú lídrom technologického vývoja a sme veľmi radi, že môžeme byť súčasťou tejto revolúcie."

Logo FutoroCoin by sme mali vidieť na monopostoch RB15, na vozidlách tímu i na jazdeckých overaloch.

"Kryptomeny a Formula 1 sú veľmi podobné a ich hodnoty sú takisto podobné; rýchlosť, technológia a snaha predbehnúť dobu," povedal spoluzakladateľ FuturoCoin Roman Ziemian. "Osobne som veľký fanúšik motoršportu a F1 ma vždy fascinovala. Táto sponzorská dohoda je vzrušujúcou novou kapitolou našej spoločnosti. Ide o globálnu platformu, ktorá zvýši povedomie o FuturoCoine."

Najnovšie z kategórie: Red Bull

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk