F1.sk F1.sk

So Sainzom prišiel do McLarenu aj sponzor Estrella Galicia 0,0
zdroj: Renault Sport

So Sainzom prišiel do McLarenu aj sponzor Estrella Galicia 0,0

McLaren vo štvrtok potvrdil spoluprácu so spoločnosťou Estrella Galicia 0,0. Podľa oficiálneho stanoviska tímu so sídlom vo Wokingu ide o "viacročné partnerstvo" na pôde Formuly 1.

Keďže ide o dlhoročného partnera Carlosa Sainza, niet pochýb o tom, že spoločnosť sa do McLarenu presunula práve kvôli nemu. So španielskym pretekárom spolupracuje už od roku 2013.

"Estrella Galicia 0,0 je skvelým podporovateľom nášho športu i mladého pretekárskeho talentu," povedal výkonný riaditeľ McLarenu Zak Brown. "Takže kedy by bol lepší okamih na vstup do tímu, ako teraz spolu s našou novou a vzrušujúcou jazdeckou dvojicou?"

Estrella Galicia je výrobcom piva a značka 0,0 znamená, že ide o nealkoholický nápoj. Brown v tejto súvislosti dodal: "Teším sa na to, ako si na trati dám fľašku Estrella Galicia 0,0 a ako uvidím, že naši fanúšikovia spravia to isté."

"Dnešný deň je míľnikom pre Estrella Galicia 0,0, keďže oznamujeme spoluprácu s jednou z najdôležitejších globálnych značiek v pretekárskom priemysle," uviedol zástupca sponzora Ignacio Rivera. "Nevieme sa dočkať toho, ako si sezónu užijeme spolu s McLarenom a jeho fanúšikmi."

Najnovšie z kategórie: McLaren

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk