F1.sk F1.sk

Micka Schumachera by mal manažovať Nicolas Todt
zdroj: Race of Champions

Micka Schumachera by mal manažovať Nicolas Todt

V sobotu sme sa dozvedeli o tom, že z Micka Schumachera je nový junior Ferrari. Okrem toho začala éterom kolovať aj informácia o tom, že ho bude manažovať Nicolas Todt.

Vyzerá to tak, že kooperácia Schumacher/Todt sa už rozbehla, čomu podľa niektorých zdrojov nasvedčuje aj sponzorské logo Richard Mille, ktoré bolo počas Pretekov šampiónov na Mickovej kombinéze.

O spomínanej informácii teraz špekuluje už aj Motorsport.com, pričom podľa tohto zdroja by Schumiho spojenie so spoločnosťou All Road Management bolo dobrou voľbou. 

Do tohto zoskupenia patrí napríklad aj Charles Leclerc, ktorý si takto vybojoval možnosť testov so Sauberom i Haasom a následne mu to pomohlo i k pretekárskej pozícii v Sauberi a od tohto roku vo Ferrari.

Podľa všetkého môžeme očakávať, že Mick Schumacher by popri pôsobení v tíme Prema v F2 mohol dostať aj niekoľko testovacích šancí v F1. Tie by mohli prísť s tímom Sauber, Haas, prípadne aj s Ferrari. Nicolas Todt má totiž veľmi silné slovo.

"Som mimoriadne hrdý na to, že môžem spolupracovať s Ferrari," povedal Mick Schumacher pre Motorsport.tv. "Je to skvelý tím s obrovskou históriou, nuž a hlavne je prepojený s mojim otcom. Naše srdcia sú veľmi červené."

Najnovšie z kategórie: Nicolas Todt

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk