F1.sk F1.sk

Verstappen žiada "klávesnicových bojovníkov", aby sa držali faktov
zdroj: Red Bull Content Pool

Verstappen žiada "klávesnicových bojovníkov", aby sa držali faktov

Maxa Verstappena v uplynulom roku kritici neobchádzali. Na sociálnych sieťach sa podľa neho strhla búrka, no a polienka prikladali do ohňa aj novinári, ktorým Verstappen pamätne odkázal, že ak budú pokračovať v podobných otázkach, tak "niekto dostane hlavičku". Dnes verejnosť nabáda k tomu, aby sa držala faktov.

"Proste som mal toho dosť," spomenul si na prvú polovicu sezóny v rozhovore pre De Telegraaf, na ktorý sa odvoláva f1i.com, Max Verstappen. "Vyzeralo to, akoby som stratil schopnosť jazdiť. Dnes môžu ľudia na sociálnych sieťach šíriť svoje názory o niekom veľmi ľahko, zatiaľ čo tú osobu vôbec poznajú. Často sú však vystrašení povedať vám to do očí. Klávesnicoví bojovníci, tak ich volám. A tak to je."

Klávesnicoví bojovníci, samozvaní odborníci a obývačkoví tréneri, internet je ich plný. Verstappenovi už ich všestranný talent dať odpoveď na každú otázku prekážal. "Môžem vám dať môj názor na futbal, ale ani o tom nič neviem."

"Niekedy sa nad tým zamyslím, keď sa pozerám na televízor. Kto sa však zaujíma o to, čo si myslím o futbale? Tréner si určite nepovie: 'Aha, Max povedal toto, no tak teraz tie idem veci pomeniť.' Toto cítim pri ľuďoch, ktorí niečo hovoria o F1. Ja si len pomyslím: väčšina z nich o tom nevie nič. Len sa držte faktov," odporučil Holanďan.

Najnovšie z kategórie: Red Bull

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk