F1.sk F1.sk

TAG Heuer a Red Bull predĺžili spoluprácu
zdroj: Pirelli Motorsport

TAG Heuer a Red Bull predĺžili spoluprácu

Spoločnosť TAG Heuer bude partnerom Red Bullu aj v najbližších troch rokoch. Stane sa tak napriek tomu, že stajňa už bude odoberať motory Honda a Honda ich chce mať označené svojim menom. V posledných sezónach Red Bull odoberal pohonné jednotky Renault, ktoré však boli označené ako TAG Heuer.

Švajčiarska spoločnosť bude po novom "oficiálnym časomeračom a hodinkovým partnerom" tímu. Kooperácia by mala napredovať a v roku 2019 budú napríklad vydané špeciálne hodinky: edícia Maxa Verstappena.

"V priebehu posledných troch sezón bolo meno TAG Heuer hlboko prepojené so snahami tímu," povedal šéf zoskupenia Christian Horner. "Platilo to vďaka označeniu našich pohonných jednotiek, ale aj vďaka výnimočnému globálnemu dosahu tejto spoločnosti."

"Značka TAG Heuer má v F1 vynikajúcu históriu, ktorá sa začala v zlatej ére grand-prix-pretekania. Sme hrdí na to, že pri pokračovaní tohto príbehu zohráme svoju rolu," dodal Horner.

TAG Heuer je s Formulou 1 prepojený dlhodobo. V 70. rokoch bol partnerom Ferrari, nedávno sme ho registrovali v McLarene. Okrem toho pôsobí aj vo Formule E, vo WTCC a v Indy 500.

Najnovšie z kategórie: Red Bull

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk