F1.sk F1.sk

Ricciardova smola pokračuje: V Brazílii dostane nové turbo
zdroj: Red Bull Content Pool

Ricciardova smola pokračuje: V Brazílii dostane nové turbo

Nešťastné obdobie Daniela Ricciarda pokračuje. Po štyroch vypadnutiach v priebehu posledných siedmich súťažných víkendov to ideálne nebude ani v Brazílii. Mexická porucha si vyžiadala svoju daň a musí dostať nové turbo, kvôli čomu na štarte príde o päť miest.

"Toto všetko je jednoducho smola," povedal vo štvrtok v Sao Paulo. "V minulom roku to medzi nami bolo aspoň rovnomerne podelené - v prvej polovici sezóny na to doplácal Max, v druhej ja. Teraz si smola sadla na mňa. Chlapci ma pritom majú radi, v tomto to nebude. Dúfam však, že najneskôr po skončení tejto sezóny ma smola opustí."

V USA i v Mexiku ostal Ricciardo veľmi smutný a sklamaný. Dokonca povedal, že v Red Bulle končí a svoje auto prenechá Pierrovi Gaslymu.

"Úprimne však poviem, že v Austine som bol ešte viac nahnevaný," priznal 29-ročný pretekár. "Na obe tieto podujatia som pozval svojich šesť najbližších kamarátov. Preleteli pol sveta a ja dvakrát vypadnem. V nedeľu večer som si potom v hoteli pozrel bejzbal a s kamarátmi som šiel na večeru. Vďaka tomu som prišiel na iné myšlienky a nasledujúci týždeň sme ostali v LA."

Najnovšie z kategórie: Red Bull

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk