F1.sk F1.sk

Réžia ukazovala singapurský lejak, v Mercedese sa začudovali
zdroj: Sky Sports F1

Réžia ukazovala singapurský lejak, v Mercedese sa začudovali

V priebehu Veľkej ceny Singapuru začalo mierne kropiť. Jazdci to okamžite začali riešiť so svojimi inžiniermi, ale dostali upozornenie, že pôjde len o pár kvapiek. Televízna réžia však do prenosu zaradila zvláštne zábery, vďaka ktorým sme mali dojem, že ide o totálnu prietrž mračien.

Odkiaľ to kompetentní vzali, nevedno. Nie je vylúčené, že to bol len trik na fanúšika, v ktorom tak na chvíľu vyvolali dojem zvýšeného napätia. Niečo také sme pritom pod vedením Liberty Media nezažili prvýkrát. Pred niektorými pretekmi vychádzali mylné informácie o veľkej pravdepodobnosti dažďa, aj keď meteorológovia nič také neavizovali.

"Pršalo?" položil si otázku hlavný stratég Mercedesu James Vowles. "Nie sme si tým celkom istí. Registrovali sme trošku slabého kropenia a skutočne tým myslím len trošku v boxovej uličke."

"Pri pohľade na televízne zábery by ste mohli povedať, že to boli takmer vodopády," skonštatoval Angličan, ktorý s dávkou irónie dodal: "A možno to skutočne bol nejaký vodopád... Určite sme však ani náhodou neregistrovali také množstvo dažďa, ktoré by sa postaralo o nejaké obavy. Na radare sa neobjavovalo vôbec nič."

Najnovšie z kategórie: Singapur

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk