F1.sk F1.sk

Žiadne sťahovanie: Schumi zostane vo Švajčiarsku
zdroj: Race of Champions

Žiadne sťahovanie: Schumi zostane vo Švajčiarsku

Uprostred týždňa sa médiami prehnala informácia o tom, že Michael Schumacher sa s rodinou presťahuje na španielsky ostrov Malorka. Správy sa opierali o vyjadrenia starostky Andratxu Katie Rouarchovej, ktorá potvrdila, že Schumachera v meste skutočne očakávajú. Teraz však vysvitá, že šlo pravdepodobne o chybu v preklade.

Bild sa vo štvrtok skontaktoval s vedením ostrovného mesta. Hovorkyňa starostky uviedla, že Rouarchová vyjadrenie v znení, v akom sa objavilo v švajčiarskom magazíne L'Illustré, nedala. V skutočnosti spomenula len toľko, že Andratx by bol pripravený na to, keby sa Schumacherova rodina rozhodla do španielskeho mestečka zavítať. Rodina by bola považovaná za rovnocennú s ostatnými v Andratxe.

Manažérka Michaela Schumachera Sabine Kehmová dala vo štvrtok veci definitívne na pravú mieru: "Schumacherova rodina sa nechystá presťahovať na Malorku."

Fakt, že Corinna nehnuteľnosť kúpila, sa však ukazuje ako pravdivý. Nebudú sa tam však sťahovať, ale budú ju používať len ako dovolenkovú destináciu.

Presťahovanie sa do Španielska by pre Schumachera nedávalo zmysel aj z iného dôvodu. Sedemnásobný majster sveta mal za svoju kariéru zarobiť 600 miliónov eur, no na daniach by v Španielsku zaplatili výrazne viac ako v Švajčiarsku.

Najnovšie z kategórie: Michael Schumacher

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk