F1.sk F1.sk

Villeneuve si podal Hamiltona: Mýli si Formulu 1 s Hollywoodom
zdroj: TASR/AP

Villeneuve si podal Hamiltona: Mýli si Formulu 1 s Hollywoodom

Dnes už profesionálny kritik Formuly 1 Jacques Villeneuve si cez víkend našiel nový objekt svojho záujmu; pustil sa do Lewisa Hamiltona. Brit totižto vyslal do sveta mnoho najrôznejších správ, podľa Villeneuveho však neboli myslené úprimne. Kanaďan v tom vidí iba hru. Hamilton sa má hrať na svätého.

Hamilton sa v Nemecku dočkal bučania zo strany fanúšikov, dav ho mal počas predvádzacieho kola označovať ako "slabocha" či "Neymara". Jacques Villeneuve po víkende uviedol, že ho to ani veľmi nezaskočilo.

"Lewis by nemal byť prekvapený, mýli si totižto Formulu 1 s Hollywoodom. Všetko, čo robí, je hrané," cituje Jacquesa Villeneuveho nemecký Auto Bild. "Na sociálnych sieťach sa vykresľuje, akoby bol Ježiš."

"Spôsob, akým si kľakol vedľa svojho auta po probléme v kvalifikácii, vyzeral, akoby bol mučeník Krista. A to, čo povedal potom, bolo ako Ježišovo kázanie na hore," reaguje na Hamiltonov odkaz z Instagramu majster sveta z čias jeho pôsobenia vo Williamse.

"Na pódiu gestikuloval tak dramaticky, aby všetci videli, kto zoslal ten náhly dážď," hovoril nakoniec Villeneuve, ktorý si mal uťahovať aj z Valtteriho Bottasa: "Vieš, že tvoj tímový kolega je Ježiš Kristus, však?" 

Fín odpovedal nedôverčivým úškľabkom...

Najnovšie z kategórie: Lewis Hamilton

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk