F1.sk F1.sk

Hamilton tvrdí, že Ferrari svojimi posmeškami ukázalo slabinu
zdroj: Mercedes

Hamilton tvrdí, že Ferrari svojimi posmeškami ukázalo slabinu

Po Veľkej cene Veľkej Británie to medzi Ferrari a Mercedesom poriadne vrelo. Toto Wolff a Lewis Hamilton naznačili, že Kimi Räikkönen vrazil do Hamiltona schválne, nuž a Ferrari zasa zosmiešnilo Angličanovu hlášku "Hammer Time", z ktorej v oficiálnom tlačovom stanovisku spravilo "Hammer Blow.

Nuž a v sérii rádiových správ Sebastiana Vettela, ktoré boli v taliančine, sme zachytili všetko možné: "Mali sme super auto, skvelú stratégiu a spravili sme to na ich domácej trati. Teraz vezmeme anglickú vlajku a vyvesíme ju v Maranelle. Áno!"

Počas štvrtkových rozhovorov pred VC Nemecka dostal Hamilton otázku, čo na to hovorí. Ak by v nedeľu vyhral Vettelovu domácu veľkú cenu, príde odplata? "Ja to skôr vnímam ako ich slabinu," zareagoval štvornásobný majster sveta. "Nie ako potrebu, že by som v tom prípade mal niečo povedať."

"Hlavy máme naďalej dole, zachovávame pokoj a koncentrujeme sa. Pokúšame sa odvádzať lepšiu prácu. Taký je náš aktuálny prístup. Dúfam, že keď počas víkendu svoju prácu zvládneme, tak to nebude o tom, že sme ju zvládli práve u nich doma. O to nejde. Jednoducho sa len snažíme odviesť lepšiu prácu."

"Pre vás (novinárov, pozn. red.) bude určite zaujímavé sledovať, ako sa veci vyvinú v najbližších mesiacoch. Ja osobne som presvedčený o tom, že sme dostatočne silní na to, aby sme zvládli čokoľvek, čomu budeme čeliť," dodal Lewis Hamilton.

Najnovšie z kategórie: Mercedes

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk