F1.sk F1.sk

Hamilton sa prihlásil o slovo: Akceptuje Kimiho ospravedlnenie
zdroj: TASR/AP

Hamilton sa prihlásil o slovo: Akceptuje Kimiho ospravedlnenie

Nehoda Kimiho Räikkönena s Lewisom Hamiltonom poriadne rozvírila vody Formuly 1. Objavili sa totiž špekulácie o tom, že Iceman to spravil úmyselne a nepriamo pomohol svojmu kolegovi Sebastianovi Vettelovi.

Hamilton, ktorý napokon skončil druhý, bol poriadne nahnevaný a po pretekoch neprišiel na hlavnú rovinku pred fanúšikov, kde mal poskytovať prvé rozhovory. Zlízol si kritiku napríklad aj od Räikkönenovej manželky, ktorá povedala, že plače ako malé dievča a radšej by mal ísť robiť balet.

Angličan sa na všetko vyspal a v pondelok predpoludním pridal vlastnú reakciu. "Ďakujem vám za to, že ma máte radi aj so všetkými mojimi chybami. Viem, že nie som perfektný," prihovoril sa fanúšikom prostredníctvom Instagramu a okrem toho dodal, aby bol každý sám sebou a "vôbec sa nestaral o to, čo si kto myslí".

V druhom príspevku sa venoval aj udalosti s Räikkönenom: "Kimi povedal 'sorry', ja to akceptujem a ideme ďalej. Bol to pretekársky incident a nič viac. Niekedy povieme blbé hlúposti a poučíme sa z toho."

reakcia Lewisa Hamiltona
Instagram

Najnovšie z kategórie: Mercedes

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk