F1.sk F1.sk

Do Hamiltona sa pustila aj bývalá hviezda Top Gear Jeremy Clarkson
zdroj: Mercedes

Do Hamiltona sa pustila aj bývalá hviezda Top Gear Jeremy Clarkson

Lewis Hamilton predviedol na Veľkej cene Veľkej Británie fantastický jazdecký výkon. Po úvodnej kolízii s Kimim Räikkönenom sa parádne predieral štartovým poľom a zdolal všetkých okrem Sebastiana Vettela.

Spokojný však nebol, čo bolo vidieť okamžite po vystúpení z auta. Na rozdiel od Vettela s Räikkönenom odmietol prísť na hlavnú rovinku a odpovedať na otázky Martina Brundla. Jeho fanúšikovia, ktorí naplnili silverstonské tribúny, by si to zaslúžili a neskôr si to sám aj uvedomil, takže sa im cez Instagram ospravedlnil: vysvetlil, že bol fyzicky i emocionálne zničený a v aute vraj schudol celé tri kilogramy.

Následne ho Brundle vyspovedal na pódiu a Hamilton zo seba dostal hnev. Slovami "zaujímavá taktika z ich strany" naznačil, že v prípade Räikkönenovej nehody mohlo ísť o úmysel. Takto to vnímal pod vplyvom adrenalínu. Následne do hry vniesla trochu emócií Minttu Räikkönenová, ktorá mu odkázala, že ak po prehre plače ako malé dievča, mal by radšej robiť balet.

Nuž a o slovo sa napokon tak trochu prekvapujúco prihlásil aj dlhoročný moderátor Top Gear Jeremy Clarkson, ktorý je hlavne na Britských ostrovoch - ale nielen tam - značne rešpektovaný. Ten na "Drive Tribe", kde ho odoberá takmer 900 000 ľudí, uverejnil Hamiltonovu fotku so zlatými reťazami, ku ktorej dopísal: "Úžasný pretekár. Príšerný športovec."

reakcia Jeremyho Clarksona na Lewisa Hamiltona
Drive Tribe

Najnovšie z kategórie: Mercedes

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk