F1.sk F1.sk

Dobrá správa pre fanúšikov F1: Skylink si ponecháva Sport 1 a Sport 2!
zdroj: Mercedes

Dobrá správa pre fanúšikov F1: Skylink si ponecháva Sport 1 a Sport 2!

Časť formulovej fanúšikovskej obce bola v posledných týždňoch v nepríjemnom napätí. Hovorilo sa o tom, že stanice AMC Networks International od 1. marca vypadnú z ponuky Skylinku.

Teraz sa k nám však dostala pozitívna správa. Spoločnosť M7 Group, ktorá prevádzkuje Skylink, sa s AMC dohodla na predĺžení zmluvy.

"Nová zmluva, ktorá platí od 1. marca 2018, umožňuje zákazníkom satelitnej platformy Skylink v Českej republike a na Slovensku naďalej využívať kompletné portfólio ôsmich televíznych staníc z ponuky," stojí v stanovisku Skylinku.

Spoločnosť však nedodáva, na akú dlhú dobu bola zmluva podpísaná. Podľa portálu zive.sk sa tak však bežne robí na trojročné obdobie.

"Dohoda zahŕňa predĺženie vysielacej zmluvy pre stanice AMC, Film+, Sport 1 HD, Sport 2 HD, Minimax, JimJam, TV Paprika a Spektrum HD," pokračuje Skylink.

"Teší nás, že programy AMC Networks zostávajú v ponuke Skylinku," povedal člen predstavenstva M7 Group S.A. Jaromír Glisnik. "Navyše, vďaka novým podmienkam sme mohli začať pracovať aj na zaradení týchto programov do našej internetovej televízie, Skylink Live TV."

Dostupné informácie hovoria o tom, že všetky voľné tréningy a kvalifikácie F1 by mala odvysielať stanica Sport1, všetky veľké ceny budú zasa na Sport2.

"Skvelá správa pre všetkých formulových fanúšikov, ktorí pred časom len kvôli F1 zainvestovali do zmeny operátora," povedal pre F1.sk komentátor Sport TV Števo Eisele. "Na staniciach Sport1 a Sport2 opäť ponúkneme kompletný víkendový balík prenosov, tzn. všetky tréningy, kvalifikácie a samozrejme preteky, vrátane hodinového štúdia pred samotným štartom. Tešíme sa na vás."

Najnovšie z kategórie: Magazín

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk