F1.sk F1.sk

Sainz: Moja budúcnosť má trápi najmenej
zdroj: Renault Sport F1

Sainz: Moja budúcnosť má trápi najmenej

Carlos Sainz je v Renaulte už od minuloročnej Veľkej ceny USA. Jeho "hosťovanie" vo francúzskej stajni by malo trvať ešte tento rok. Čo sa so Španielom stane potom, je momentálne nejasné.

Nakoľko Sainz je stále zmluvne viazaný s Red Bullom, jednou z možností je prestup Daniela Ricciarda. V tom prípade by sa Sainz opäť stretol so svojím bývalým tímovým kolegom Maxom Verstappenom.

Madridského rodáka otázky ohľadom jeho budúcnosti v noci neprenasledujú: "Momentálne mám hlavu plnú prítomnosti. Budúcnosť je pre mňa v tomto momente najmenšou otázkou," cituje Sainza portál crash.net. "Viem, že ak budem mať dobrý rok, príde veľa príležitostí. Radšej by som sa mal teda sústrediť na prítomnosť. Pre Renault odvediem to najlepšie, pretože si to zaslúžia."

"Nie je možné vedieť, čo vám budúcnosť prinesie, či čo sa stane v prvých pretekoch. Zatiaľ nemám auto preskúšané, takže sa koncentrujem len na tento moment," opätovne zdôraznil pilot Renaultu.

Španiel sa už cez týždeň pokúsi nadviazať na slušné výkony z minulého roka, v ktorých sa určite nedal zahanbiť. "Vždy to býva ťažké, ale myslím si, že tím sa cez zimu posunul dopredu. Netuším o koľko, ale som presvedčený, že tím spravil skvelé pokroky," dodáva Sainz. "Všetko bude závisieť aj od ostatných, nevieme, ako na tom sú. My sme sa určite zlepšili."

Najnovšie z kategórie: Renault

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk