F1.sk F1.sk

Hartley: Na dlhé medové týždne niet času
zdroj: Twitter/Brendon Hartley

Hartley: Na dlhé medové týždne niet času

Dvanásť rokov vzťahu napokon Brendon Hartley a jeho priateľka Sarah spečatili na novozélanskom ostrove Waiheke. Po svadbe však budú mať len pár dní na užívanie si. Manžela čakajú povinnosti.

Hartley bol na konci sezóny najvyťaženejším pilotom Formuly 1. Každý víkend ho čakali preteky, keď nie vo Formule 1, tak vo WEC. Celú svadbu, na ktorú dvojica pozvala aj Daniela Ricciarda, tak musela pripravovať Sarah.

"Do plánovania som sa nezapojil. Mal som dosť rušný program, takže som mal dobrú výhovorku," povedal rozradostený Hartley novozélandskému Heraldu. "Prišlo niekoľko priateľov z Európy. Myslím si, že viacero z nich si hľadalo zámienku na to, aby si mohli spraviť dovolenku na Novom Zélande, čiže bude tu zábava."

Svadba mala pomerne malé rozmery ak navyše uvážime, že na ostrov Waiheke vzdialený len 18km od Aucklandu rady prichádzajú celebrity ako Taylor Swift či Eva Longoria. "Nie sme príliš tradicionalistickí. Budeme sa viac baviť s priateľmi a rodinou."

Ako aj ostatní piloti, aj Hartley musí pokračovať v tréningovom pláne. Koncom januára sa bude musieť vybrať do tréningového kempu v Európe. "Na užívanie si s priateľmi máme len pár dní. Nejaký čas strávim na horskom bicykli."

Congrats to my good friends Brendon & Sarah Hartley 🤵🏼👰🏼 Awesome day, pleasure to be a part of it.

A post shared by Daniel Ricciardo (@danielricciardo) on

Najnovšie z kategórie: Toro Rosso

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk