F1.sk F1.sk

Magnussen prestal sledovať sociálne siete, názory ostatných ho nezaujímajú
zdroj: TASR/AP

Magnussen prestal sledovať sociálne siete, názory ostatných ho nezaujímajú

Kevin Magnussen nepatrí medzi najpopulárnejších pretekárov a viackrát bol kritizovaný za rôzne svoje manévre. Je príliš tvrdý, bezohľadný a popísalo sa o ňom všetko možné. Okrem toho sa začalo hovoriť aj o tom, že Ferrari by na jeho miesto v Haase chcelo dotlačiť svojho juniora Antonia Giovinazziho.

Dán si však našiel recept, ktorý mu pomáha nemyslieť na tieto veci. "S jednou vecou som začal už pred dlhším časom: prestal som sledovať sociálne siete," cituje jeho slová s odvolaním sa na dánsky Ekstra Bladet stránka F1i.com. "Veľmi mi to pomohlo. Nezaujíma ma, čo o mne ľudia hovoria."

"Ak niekto povie niečo negatívne, novinári mi to tak či tak povedia, ale mňa to vôbec nezaujíma. Pochopiteľne, že nechcem byť nepopulárny, ale keď chcete dosahovať výsledky, tak niekedy musíte trochu vystrčiť lakte," pokračoval 25-ročný pretekár.

"Medzi jazdcami nepotrebujem byť najpopulárnejší. Z môjho pohľadu sa rátajú výsledky a to, čo povedia komisári. V tomto roku som dostal za jazdecký priestupok len jeden trest, čo znamená, že nie som až taký zlý," usmial sa Kevin Magnussen. "V padoku mám kamarátov, ale nie medzi pretekármi. Ono by to však tak či tak nefungovalo, takže mi je to jedno."

Najnovšie z kategórie: Haas

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk