F1.sk F1.sk

Hamilton: Až pred tridsiatkou som si uvedomil, že v živote existujú aj iné veci
zdroj: TASR/AP

Hamilton: Až pred tridsiatkou som si uvedomil, že v živote existujú aj iné veci

Lewis Hamilton začal už ako malý s motokárami a svojej pretekárskej kariére zasvätil absolútne všetko. Obetoval aj súkromný život a neužil si také detstvo, ako mnohí z nás. Išiel si za svojim cieľom a oplatilo sa.

"Z obdobia v škole a celkovo zo svojho detstva som toho premeškal dosť veľa," cituje Hamiltonove slová stránka Motorsport-Total.com odvolávajúc sa na Bild am Sonntag. 

Angličan pripomenul, že do F1 sa dostal vo veku 22 rokov, ale pokračoval v nastúpenom trende: "Až pred tridsiatkou som si uvedomil, že v živote existujú aj iné veci. Našťastie sa však rýchlo učím."

Hamilton sa postupne odpútal od svojho otca Anthonyho a začal žiť svoj život. Nuž a podľa vlastných slov sa zatiaľ nechystá skoncovať s ním a usadiť sa.

"Ježiš... poznám ľudí, ktorí majú tridsať, sú vo vzťahoch alebo v manželstve a úplne si prestali užívať zábavu," pokračoval Lewis Hamilton, podľa ktorého sa jeho proces zmeny začal približne v roku 2010: "Prvé tetovanie som si dal ešte v McLarene a začal som robiť veci, ktoré som robiť chcel."

S otcom Anthonym sa medzitým udobril, ale na deti sa ešte nechystá. "To je ešte ďaleko. Najskôr na to potrebujem stretnúť tých správnych ľudí. Keď chcete mať deti, musíte svoj doterajší život značne obmedziť. Do toho bodu som sa ešte nedostal."

Momentálne sú jeho "deťmi" aspoň psy Roscoe a Coco, ale ani na nich nemá toľko času, ako by potreboval. "Ale je to tak trochu ako deti. Aj keď jedno dieťa je asi jednoduchšie ako dva psy," zasmial sa Lewis Hamilton.

Najnovšie z kategórie: Lewis Hamilton

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk