F1.sk F1.sk

FIA neplánuje opäť otvárať incident Strolla s Vettelom (VIDEO)
zdroj: TASR/AP

FIA neplánuje opäť otvárať incident Strolla s Vettelom (VIDEO)

Po skončení Veľkej ceny Malajzie sa odohral nezvyčajný incident medzi Sebastianom Vettelom a Lancom Strollom. Obaja kolidovali v dojazdovom kole a situáciu riešili aj komisári, ktorí sa však rozhodli netrestať.

V prvej chvíli sme mali k dispozícii len zábery z monopostu Sebastiana Vettela a z auta, ktoré išlo za touto dvojicou. Vyzeralo to na náhodný incident.

Sky Sports F1 však získala aj palubné zábery z auta Lanca Strolla a jej redaktori prišli k záveru, že na vine bol Vettel. Dokonca preverovali, či je možné, aby bol Nemec potrestaný aj dodatočne.

"Podľa informácií Sky Sports F1 je však vedenie športu s rozhodnutím spokojné a komisári VC Malajzie mali k dispozícii potrebné dáta i zábery, pričom niektoré z nich neboli k dispozícii televíznym staniciam," píše Sky Sports. "Vďaka tomu bolo možné prijať záväzné stanovisko a otvorenie prípadu nie je nevyhnutne potrebné."

Na druhej strane treba povedať, že komisári mali k dispozícii aj tieto "nové zábery", ktoré sa na verejnosť dostali až po niekoľkých dňoch. Prikladáme ich nižšie.

Najnovšie z kategórie: FIA

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk