F1.sk F1.sk

Massa o Verstappenovi: Potrebuje ešte trochu vychladnúť
zdroj: Williams

Massa o Verstappenovi: Potrebuje ešte trochu vychladnúť

Felipe Massa a Max Verstappen si medzi sebou od soboty riešili malý problém. Nedialo sa tak osobnými rozhovormi, ale komunikovaním cez médiá, no Massa napokon zahlásil, že "no problem". Všetko je teda v pohode.

Začalo sa to tým, že Massa sa pred ostrým kvalifikačným kolom pichol pred Verstappena a vzal mu pripravovanú pozíciu. Holanďan odpovedal, že je to Brazílčan a škoda sa s ním o tom aj baviť, čo pretekára Williamsu síce príliš nerozhnevalo, no naznačil, že z jeho krajanov by si nikto nemal robiť srandu: cez VC Brazílie mu to totiž ľahko môžu vrátiť. Max sa teda ospravedlnil a téma pomaly mizne zo sveta.

"Po kvalifikácii bol asi príliš rozohnený a povedal veci, ktoré nemal," reagoval Massa v utorok v Bahrajne. "Ale vychádzam s ním dobre. Nemám s ním žiadny problém a vlastne som to myslel zo žartu. Myslím si, že to všetko pochopil, lebo sa ospravedlnil a práve tak by to malo byť."

Celkovo tu vraj ide aj o to, že Verstappen ešte nemá dostatok skúseností a má sa čo učiť. "Je to milý chlapec a skvelý jazdec. Potrebuje však trochu vychladnúť. Som si istý tým, že vekom to príde," dodal Felipe Massa.

Najnovšie z kategórie: Felipe Massa

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk