F1.sk F1.sk

Uvidíme Toro Rosso v lakovaní verzie "bez cukru"?
zdroj: Jezson

Uvidíme Toro Rosso v lakovaní verzie "bez cukru"?

Redaktor Auto Motor und Sportu Tobias Grüner v stredu na sociálnej sieti Twitter prezradil: "Toro Rosso bude v tomto roku jazdiť s celkom novým lakovaním."

Správa sa v prvej chvíli postarala o značný rozruch, no postupom času to začína vyzerať tak, že je skutočne založená na pravde. 

Ilustračný obrázok pri článku neberte vážne, pretože bol navrhnutý ešte v roku 2012, ale približne týmto smerom by sa lakovanie mohlo uberať. Hovorí sa o tom, že Scuderia Toro Rosso bude propagovať "sugar free" verziu Red Bullu, teda bez cukru.

"Z Talianska prichádzajú náznaky hovoriace o tom, že Scuderia Toro Rosso prepne z tmavo modrej farby, ktorú využívala, na novú svetlejšiu farbu," píše aj renomovaný novinár Joe Saward vo svojom blogu. "Tá by mala pomôcť predávať 'sugar-free' produkty Red Bullu a nie zvyčajný nápoj."

Verzia bez cukru je na trhu od roku 2003 a má rovnaké zloženie ako hlavný ťahúň trhu s energetickými nápojmi, no miesto cukru obsahuje len určité sladidlá. Nevie sa však príliš presadiť a stará sa len o malú časť celkového predaja Red Bullu.

Využitie béčkového tímu na propagovanie verzie "bez cukru" by teda dávalo zmysel.


Najnovšie z kategórie: AlphaTauri

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk