F1.sk F1.sk

Unikli zábery nového McLarenu MCL32?
zdroj: Twitter

Unikli zábery nového McLarenu MCL32?

Sociálnymi sieťami sa začal šíriť zaujímavý zatienený záber, na ktorom je údajne nový McLaren MCL32. Okrem neho sa objavilo aj niekoľko detailnejších obrázkov, ktoré síce nezachytávajú celé auto, no naznačujú štyl lakovania.

Uniknuté momentky sa na verejnosť dostali z prostredia istého britského grafického štúdia, ktoré patrí medzi partnerov McLarenu. V tejto chvíli vôbec nie je isté, či ide o záber na auto alebo len o hoax, no výraznejšie zosvetlenie obrázku odhalí aj niektorých sponzorov a štartové číslo 14 patriace Fernandovi Alonsovi.

uniknutý záber McLarenu MCL32
Twitter

McLaren tieto informácie pochopiteľne nepotvrdil a zo strany tímu naďalej platí, že auto prvýkrát uvidíme 24. februára na slávnosti vo Wokingu. 

Na stranu stajne sa postavil aj uznávaný novinár Dimi Papadopoulos, ktorý vraj z dôveryhodného zdroja vie, že "uniknuté fotky NIE sú nový McLaren..." Okrem toho dodal, že "veľa kriku pre nič."

Doplnené:

Spoločnosť RealtimeUK napokon priznala, že nejde o skutočné auto McLarenu, ale len o jej návrh. Uverejnila aj nasledujúce video...

Najnovšie z kategórie: McLaren

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk