F1.sk F1.sk

Red Bull RB8 vs rugbyový tím: Kto z koho? (FOTO, VIDEO)
zdroj: Red Bull Racing

Red Bull RB8 vs rugbyový tím: Kto z koho? (FOTO, VIDEO)

Predstavitelia Red Bullu vymysleli ďalšiu "divočinu". Tím, ktorý je známy množstvom zaujímavých akcií, tentoraz proti sebe postavil monopost RB8 s výkonom 800 koní proti ôsmim silákom venujúcim sa rugby.

Predstavitelia Red Bullu vymysleli ďalšiu "divočinu". Tím, ktorý je známy množstvom zaujímavých akcií, tentoraz proti sebe postavil monopost RB8 s výkonom 800 koní proti ôsmim silákom venujúcim sa rugby. Je zaujímavé, že špičkové auto sa proti ľuďom nedokázalo presadiť a pri pretláčaní mu kolesá čoskoro začali prešmykovať.

"Nie každý deň máte možnosť spraviť niečo takéto," komentoval anglický rugbista Henry Thomas. "Veľmi radi sa preverujeme na najvyššej úrovni, ale nie mnohí hráči môžu povedať, že si to takto vyskúšali proti monopostu Formuly 1."

"Na túto výzvu som sa veľmi tešil, pretože je to niečo, čo som ešte nikdy nezažil!" povedal Daniel Ricciardo, ktorý sedel za volantom. "Vidieť hráčov rugby, ako za strojom pred mojim autom zaujali pozície, bolo tak trochu... čudné. Ale moja súťaživosť ma nakopla, mediar (Ricciardov talizman - pozn. red.) to za mňa prevzal a bol som odhodlaný zdolať ich!"

Viac vám už napovie nasledujúce video:

[youtube]mN-RtI4q38w[/youtube]

Fotogaléria:

Najnovšie z kategórie: Daniel Ricciardo

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk