F1.sk F1.sk

V Bahrajne máme slovenské grid girls
zdroj: Danka Balogová

V Bahrajne máme slovenské grid girls

Veľkú cenu Bahrajnu sprevádzajú aj slovenské dievčatá. Medzi tzv. grid girls sa nachádzajú aj štyri naše krásky.

Veľkú cenu Bahrajnu sprevádzajú aj slovenské dievčatá. Medzi tzv. grid girls sa nachádzajú aj štyri naše krásky, konkrétne Danka z dedinky Staré pri Michalovciach, Monika z Piešťan, Veronika z Bardejova a Juliana taktiež z Bardejova. K Formule 1 sa dostali vďaka zamestnaniu v spoločnosti Gulf Air, kde sú letuškami.

"V Bahrajne pracujeme ešte len rok a toto je naše prvé podujatie F1, ale šport sme vďaka našim ocinom sledovali aj v minulosti," prezradila Danka Balogová pre našu stránku. "Vystupujeme tu ako grid girls, takže budeme otvárať preteky. Budete nás môcť vidieť pred štartom - ja a Monika ponesieme hlavnú vlajku F1."

Je možné, že niektoré z našich dievčat uvidíme aj na stupni víťazov. "Áno, niektoré z nás tam budú. V sobotu mala takéto šťastie pri GP2 Monika, no zajtra možno vyberú niekoho iného," usmiala sa Danka, ktorá svoje bahrajnské úlohy opísala jednoducho: "Stáť, usmievať sa, fotiť sa s ľuďmi."

"Bahrajn je inak jedna veľká púšť, je tu veľmi prašno a teplo. Už sme na to zvyknuté, no v sobotu bolo aj dosť veterno. V nedeľu by nám to mohlo spôsobiť problém, pretože vlajky, ktoré budeme niesť, sú dosť ťažké. Areál okruhu pôsobí zaujímavo, je ladený do arabského štýlu, no nie je veľmi veľký. A osobne mám pocit, že organizátori mohli viac zapracovať na atrakciách. Večer bol asi hodinový koncert Pitbulla, ale cez deň tu bolo len pár stánkov s občerstvením, vodnými fajkami a artistami," dodala Danka Balogová.

Najnovšie z kategórie: Bahrajn

Pozri viac

Odporúčame

Magazín

Pozri viac

AUTO.sk